Kuglanje SB

Kuglanje u Slavonskom Brodu

Idi na sadržaj

Komentari na prijedlog Pravilnika

Ovdje možete dati svoje mišljenje o prijedlogu pravilnika za GL2012

Da li ste za predloženi PlayOff

Možeš izabrati 1 opciju.

Rezultati

Komentari na prijedlog Pravilnika

PostPostao/la zdravko_m dana ned lip 26, 2011 6:38 am

Prijedlog Pravilnika sam napravio kopirajući jedan stari Pravilnik o propozicijama natjecanja u županijskoj ligi, pa nije za očekivatio da se može vjerno prenijeti.
Korigirao sam način izbora grupa i način odigravanja, te napravio ispravke u vezi broja igrača, financijske obaveze i slično.

ANKETA :
Da li ste za igranje PlayOff lige umjesto završne utakmice. Dvije prvoplasirane ekipe iz svake grupe prenose bodove i odigravaju samo dodatno jednokružno još dvije utakmice s ekipama iz druge grupe. Domaćin bi bio onaj tko ima manje osvojenih bodova , poena, čunjeva , ...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
zdravko_m

Re: Komentari na prijedlog Pravilnika

PostPostao/la gigi1 dana pon lip 27, 2011 9:51 am

moj komentar na pravilnik je slijedeči :

play off mi je zanimljiviji i gledaniji u ovom obliku kako se igrao ove godine ,
možda nije naj pošteniji jer se u jednom bacanju odlučuje pobjednik i nevrednuje dotadašnje rezultate ali je ipak zanimljiviji uz prigodnu zakusku i punu kuglanu .
Što se tiče samog pravilnika po mom bi dozvolio više od 8 igrača za prijavu ekipe ,
a za suce da sami klubovi odluće tko će im suditi npr.ja mogu suditi nama(regoču) jer imam licencu ili ŠK koloniji bez plačanja.
toliko na prvo čitanje pravilnika
kuglački pozdrav gigi
gigi1

Sudjenje utakmica GL 2012??????

PostPostao/la Josip_sb dana čet tra 19, 2012 12:40 pm

Što se tice playoff-a ja sam za proslogodisnju verziju, tako mi je puno zanimljivije i dramaticnije!
Imam jedno pitanje? Sta je dogovoreno u vezi sudaca za GL 2012??? Hoce li ih biti?
Josip_sb

---------

Natrag na Pravilnik za GL 2012

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.